K&F KM-J800H Golf Rangefinder with colour touch LCD HD colour screen

Golfový dálkoměr KM-J800H s barevným dotykovým LCD HD barevným displejem, vysoce přesný dobíjecí laserový lovecký dálkoměr na 800 m, zvětšení 6,5x, rychlé měření, otočné ostření, měření jehlou, hlasové hlášení, vodotěsnost IP54

Více informací

3 390 Kč s DPH 2 802 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Na cestě 4 ks
Popis produktu

Popis produktu

Golfový dálkoměr KM-J800H s barevným dotykovým LCD HD barevným displejem, vysoce přesný dobíjecí laserový lovecký dálkoměr na 800 m, zvětšení 6,5x, rychlé měření, otočné ostření, měření jehlou, hlasové hlášení, vodotěsnost IP54

* 6,5násobné zvětšení a měření až na 800 m: Dálkoměr dokáže odečítat vzdálenosti od 5 do 800 m a zvětšuje až 6,5×, takže můžete bez obav provádět dokonalá měření. Je to vynikající dálkoměr pro lov, golf, závody, pozorování ptáků, střelbu, turistiku a další outdoorové sporty.
* dálkoměr s přesností 0,5 m: tento golfový dálkoměr využívá vysoce výkonný kombinovaný čip s přesnými algoritmy a 905nm laserem k měření rychlosti rychle se pohybujících objektů s přesností +/-0,5 m. Golfový režim pro rychlé vyrovnání vzdálenosti na svahu a uzamčení cíle, který poskytuje golfistům přesnější údaje.
* 15 funkcí a automatické ukládání dat: měření vzdálenosti, dvoubodové měření výšky, vodorovná vzdálenost, nejbližší vzdálenost, svislá výška, měření rychlosti, měření objemu a mnoho dalších 15 užitečných měření s komplexní nabídkou funkcí pro splnění různých potřeb. režim použitý před vypnutím se po vypnutí zaznamená a při dalším zapnutí zůstane v režimu použitém před zapnutím, aniž byste jej museli znovu nastavovat.
* Hlasová funkce a barevný dotykový displej HD LCD - vylepšený laserový dálkoměr Golf je vybaven inteligentní funkcí hlasového hlášení, která čte údaje nahlas a v reálném čase. Je to jako kdyby nad vámi stál caddie a sděloval vám potřebné informace. Snadno čitelný širokoúhlý barevný displej HD LCD usnadňuje určení vzdálenosti.
* Inteligentní úspora energie a sportovní design: vestavěná baterie s kapacitou 750 mAh, dobíjení přes kabel USB, po 30 sekundách bez jakéhokoli provozu přejde přístroj do úsporného režimu a automaticky se vypne. Dálkoměr váží pouhých 193 gramů, pohodlně se drží v ruce a je dodáván s kvalitním pouzdrem pro snadné skladování a přenášení, takže vždy budete znát vzdálenost své příští střely. Dálkoměr je vybaven standardním otvorem se závitem 1/4 a lze jej používat se stativem pro nejrůznější účely.

Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Dalekohledy