K&F 77mm MCUV+CPL+ND4 Lens Filter Kit with Lens Cleaning Cloth and Filter Bag

Sada filtrů pro profesionální fotografické objektivy z optického skla K&F Concept obsahuje UV filtr + polarizační filtr CPL + filtr s neutrální hustotou (ND4) + sáček na filtry + čisticí hadřík na objektiv. Optická čisticí utěrka z mikrovlákna, jemná struktura, měkká a bez žmolků, lze ji prát a opakovaně používat, ideální pro čištění prachu na objektivu…

Více informací

1 180 Kč 1 179 Kč s DPH 974 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: 15. 07. od 09:00
Odešleme: 15. 07.
Skladem 4 ks
Praha 4 ks
Popis produktu

Popis produktu

Sada filtrů pro profesionální fotografické objektivy z optického skla K&F Concept obsahuje UV filtr + polarizační filtr CPL + filtr s neutrální hustotou (ND4) + sáček na filtry + čisticí hadřík na objektiv. Optická čisticí utěrka z mikrovlákna, jemná struktura, měkká a bez žmolků, lze ji prát a opakovaně používat, ideální pro čištění prachu na objektivu a fotoaparátu. Brašna na filtry pojme 3 filtry, snadno se přenáší.

  • * 【Sada obsahuje】Sada profesionálních fotografických filtrů z optického skla K&F Concept obsahuje UV filtr + polarizační filtr CPL + filtr s neutrální hustotou (ND4) + sáček na filtry + s hadříkem na čištění objektivu.
  • * 【Kompatibility objektivů】: Oblíbené 77mm objektivy včetně Canon EF 70-200mm f/2.8L IS III USM, 10-22mm f/3.5-4.5 USM, 24-105mm f/4 L IS USM, 16-35mm f/4L IS USM, 100-400MM F/4.5-5.6L IS II USM a dalších 77MM objektivů.
  • * 【S čisticí utěrkou na objektiv a sáčkem na filtr】Optická čisticí utěrka z mikrovlákna, jemná textura, měkká a bez žmolků, lze ji prát a opakovaně používat, ideální pro čištění prachu na objektivu a fotoaparátu. Do sáčku na filtry se vejdou 3 filtry, snadno se přenáší.
  • * 【Dovozní optické sklo】Všechny filtry jsou vyrobeny z dovozového japonského optického skla s modrou povrchovou úpravou, vysokou antireflexní schopností, která zajišťuje skutečnou barevnost a kvalitu obrazu, CNC konstrukce rámu zvyšující tření umožňuje snadnou instalaci a vyjmutí filtru.
  • * 【POZNÁMKA】: Filtry Theis K&F Concept jsou kompatibilní se všemi 77mm objektivy. Před objednáním si prosím ověřte velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu. Velikost závitu objektivu vašeho fotoaparátu bude vyznačena někde na tubusu objektivu nebo vytištěna pod krytkou objektivu. Tomuto číslu vždy předchází symbol "Ø" (průměr). Například: Ø77 = velikost závitu objektivu 77 mm.
Parametry

Parametry

Výrobce: K&F Concept
Kategorie: Filtry

Hlavní parametry

Typ filtruND
Typ filtruMCUV
Typ filtruCPL
Typ filtruMCUV+CPL+ND4 set
Typ filtruCPL, ND
Formát filtru77mm