Hollyland Pyro H (TX+RX)

Hollyland Pyro H je všestranné řešení pro bezdrátový přenos videa v rozlišení až 4K/30 fps na vzdálenost až 400 m. Nabízí HDMI rozhraní, podporu frekvenčních pásem 2,4 GHz a 5 GHz, možnost využít až čtyři přijímače a nízkou latenci 0,06 s. Sada TX+RX. V prodeji od 4/5 2024.

Více informací

12 890 Kč s DPH 10 653 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Na cestě > 5 ks
Popis produktu ČLÁNKY

Popis produktu

Hollyland Pyro H je všestranné řešení pro bezdrátový přenos videa v rozlišení až 4K/30 fps na vzdálenost až 400 m. Nabízí HDMI rozhraní, podporu frekvenčních pásem 2,4 GHz a 5 GHz, možnost využít až čtyři přijímače a nízkou latenci 0,06 s. Sada TX+RX. V prodeji od 4/5 2024.

  • Systém využívá 1x TX a až 4x RX
  • Dosah až 400 m
  • Nízká latence 0,06 s
  • Podpora frekvenčních pásem 2,4 GHz a 5 GHz
  • Rozlišení až 4K/30
  • Průchozí HDMI vstup
  • Podpora USB Video Class (UVC)
  • Inteligentní procházení kanálů

Čtyři přijímače. Žádný problém
Technologie „WifiBroadcast“ systému Pyro H umožňuje připojení jednoho vysílače ke čtyřem přijímačům se stabilním signálem, což nabízí větší flexibilitu, když se na place objeví další potřeby monitorování. Při aktivaci režimu Broadcast lze vysílat signály maximálně do čtyř přijímačů a dosah (přímá viditelnost) v takovém případě dosahuje max. 200 m. Když je režim Broadcast deaktivován, lze signály vysílat maximálně do dvou přijímačů a dvou mobilních zařízení a dosah se rozšiřuje až na 400 m.

Díky vlastní technologii přenosu v pásmech 2,4 GHz a 5 GHz má Pyro H stabilní dosah až 400 m a latenci pouhých 60 ms. Ve srovnání s řadou Mars, jejíž přenosový dosah se prodlužuje na úkor kvality obrazu a latence, vyniká Pyro H zvýšenou přenosovou vzdáleností při zachování kvality obrazu a minimalizaci latence. Sada také nabízí dva režimy, které uživatelům umožňují vychýlit rovnováhu mezi kvalitou obrazu a latencí, a to režim HD pro lepší kvalitu obrazu s datovým tokem až 12 Mb/s a režim Smooth pro dynamickou změnu latence. Díky možnosti přenosu až 4k/30 fps je systém Pyro H vhodný i pro profesionální aplikace, například filmovou tvorbu.

USB Video Class
UVC umožňuje bezproblémovou kompatibilitu s celou řadou zařízení, například s počítači, aniž by bylo nutné instalovat další ovladače nebo software. Tato plug-and-play funkce zjednodušuje nastavení a provoz, pro snadní živé vysílání, videokonference apod.

Inteligentní procházení kanálů
Po spuštění se automaticky vybere nejvhodnější frekvenční kanál. Uživatelé mohou navíc v přijímači aktivovat funkci inteligentního skenování kanálů a zobrazit si zpětnou vazbu o stavu frekvence v reálném čase, čímž je zajištěn nepřerušovaný a spolehlivý přenos.

Snadné nastavení
Pyro H podporuje přednastavené seskupování a párování, čímž uživatelům odpadá nutnost opakovaného a ručního nastavování vysílače a přijímačů. Tvůrcům obsahu záleží na čase. Pro společnost Hollyland je důležité to, na čem záleží vám.

USB-C nabíjení
Kromě stejnosměrných zdrojů a NP-F baterií podporuje Pyro H také napájení pomocí rozhraní USB-C (5-12 V). Tato možnost napájení je vhodná zejména při použití kamerových stabilizátorů, protože eliminuje potřebu NP-F baterií a tím snižuje celkovou hmotnost rigu.

ČLÁNKY

Parametry

Parametry

Výrobce: Hollyland
Kategorie: Bezdrátový přenos videa

Hlavní parametry

Zpoždění0,06s
VstupHDMI

Blog a novinky

Datum: 24. 04. 2024, Kategorie: Blog

Hollyland Pyro H

Hollyland představují Pyro H, nové, všestranné řešení pro bezdrátový přenos videa v rozlišení až 4K (až 24/25/30 fps) na vzdálenost 400 m. Nabízí…