FXHome Hitfilm Ignite Pro

Sada HitFilm Ignite Pro obsahuje přes 140 plug-inů pro vizuální efekty kompatibilní s editačními i kompozičními programy vč. Grass Valley EDIUS 8/9, Blackmagic DaVinci Resolve, Adobe Premiere Pro a After Effects, Apple Final Cut Pro X a Motion, Sony Catalyst Edit, Sony Vegas Pro a The Foundy NUKE. Efekty jsou kompatibilní se systémy Windows i Mac OS X a lze…

Více informací

7 834 Kč s DPH 6 474 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
3-5 dnů
Popis produktu

Popis produktu

Sada HitFilm Ignite Pro obsahuje přes 140 plug-inů pro vizuální efekty kompatibilní s editačními i kompozičními programy vč. Grass Valley EDIUS 8/9, Blackmagic DaVinci Resolve, Adobe Premiere Pro a After Effects, Apple Final Cut Pro X a Motion, Sony Catalyst Edit, Sony Vegas Pro a The Foundy NUKE. Efekty jsou kompatibilní se systémy Windows i Mac OS X a lze je provozovat až na třech pracovních stanicích/licenci. Digitální distribuce.

FXHome HitFilm Ignite

Sada HitFilm Ignite integruje výkon aplikace HitFilm Pro přímo do vašeho editoru nebo kompozičního software! Nabízí více než 140 neotřelých efektů kompatibilních s programy EDIUS, DaVinci Resolve, Adobe Premiere Pro a dalšími, včetně efektů pro rozostření nebo distorzi obrazu, barevné korekce, generování částic, klíčování, opravy obrazových defektů a mnoho dalších užitečných nástrojů!

FXHome HitFilm Ignite

Balík obsahuje také profesionální nástroje pro klíčování, včetně jednoho z nejlepších chroma klíčů na trhu, ale i kreativní efekty, např. částicový generátor Atomic Particles s možností řízení animace zvukovou stopou nebo širokou nabídku světelných efektů: od lens flare efektů až po napodobení znečištění objektivu a anamorfické artefakty. Plug-iny HitFilm přemění tradiční editory jako EDIUS nebo Premiere Pro CC ve výkonné nástroje pro vizuální efekty a animaci.

Plug-iny jsou kompatibilní s většinou běžných hostitelských aplikací, včetně produktů EDIUS 8, DaVinci Resolve, Premiere Pro CC, After Effects CC, Final Cut Pro X, Motion, Catalyst, Vegas Pro, a NUKE 9. Stáhněte si demo verzi!

Parametry

Parametry

Výrobce: FXHome
Kategorie: Pluginy
PŘÍSLUŠENSTVÍ (3)

PŘÍSLUŠENSTVÍ (3)

Blackmagic Design DaVinci Resolve Studio

  • -9 %
  • Top produkt
DaVinci Resolve Studio společnosti Blackmagic Design je špičkovým řešením pro barevné
7 590 Kč
Skladem > 5 ks

FXHome Hitfilm Pro

  • -8 %
Speciální akce: -8%
Software HitFilm Pro kombinuje profesionální nástroje pro střih videa, vizuální efekty
8 615 Kč
3-5 dnů

Logic Keyboard Sony Vegas

Profesionálna klávesnica Logic Keyboard Sony Vegas (kompatibilná aj s predchádzajúcimi
3 890 Kč
3-5 dnů