Chaos Group V-Ray for SketchUp

Nejvýkonnější řešení pro rendering a osvětlení v aplikaci SketchUp pro Windows a macOS X.

Více informací

21 993 Kč s DPH 18 176 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
na telefon
Popis produktu

Popis produktu

Nejvýkonnější řešení pro rendering a osvětlení v aplikaci SketchUp pro Windows a macOS X.

V-Ray for SketchUp dává návrhářům do rukou výkonné nástroje pro rychlý rendering, osvětlení a vizualizaci komplexních scén. Jde o produkt vytvořený specificky pro návrháře a architekty, se snadným ovládáním a vysokou rychlostí renderingu díky modulu V-Ray RT pro hardwarově akcelerovaný výpočet scén. Moduly V-Ray Dome Light a V-Ray Proxy zajistí špičkovou kvalitu osvětlení resp. rendering velice komplexních scén.

V-Ray for SketchUp

V-Ray for SketchUp plně podporuje nové rozšíření Skatter Extension pro náhodnou distribuci vegetace a jiné geometrie ve scéně. V-Ray je kompatibilní i s rozšířením ArchVision for SketchUp, které poskytuje obrovskou knihovnu obsahu. Od verze 2.0 přináší též podstatné zvýšení stability při výpočtu animací nebo několika statických snímků pomocí nástroje pro dávkové zpracování výpočtů.

V-Ray for SketchUp

Klíčové funkce
V-Ray for SketchUp se může pochlubit velice bohatou nabídkou funkcí pro tvorbu vysoce kvalitních vizualizací. Nabízí např. hardwarově akcelerovaný rendering V-Ray RT, systém pro efektivní práci s pamětí V-Ray Proxy nebo HDR osvětlení Dome Light.

V-Ray for SketchUp

V-Ray RT CPU & GPU: Revoluční renderovací engine V-Ray RT usnadňuje nastavení parametrů scény díky okamžité odezvě přímo v aplikaci SketchUp. Ať už iterujete samotný návrh, materiály nebo osvětlení, V-Ray RT vám poradí díky okamžitému náhledu.Dome Light: Osvětluje scénu pomocí HDR map a image-based lighting algoritmů. Vzorkování importance sampling zaručí přesný výpočet metodou global illumination a velice nízkou úroveň obrazových artefaktů.V-Ray Proxy: Systém spravuje paměťové nároky scény a efektivně renderuje velké geometrické celky. Objekty typu V-Ray Proxy jsou do paměti načítány ve chvíli renderingu a šetří tedy RAM pracovní stanice.Parametry

Parametry

Výrobce: Chaos Group
Kategorie: 3D software

Ostatní parametry

KompatibilitaSketchUp