Chaos Group V-Ray for Maya (Upgrade)

Nová generace rendereru V-Ray pro platformu Maya! Jádro V-Ray Next přináší rychlejší rendering, lepší integraci s hostitelskou aplikací a řadu nových funkcí, např. materiál Physical Hair, nový Toon Shader, podporu pro V-Ray Cloud a mnoho dalších!. Upgrade pro aplikaci Maya.

Více informací

16 417 Kč s DPH 13 568 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
na telefon
Kód zboží:
KAT-14877
Přidat do porovnání
Popis produktu

Popis produktu

Nová generace rendereru V-Ray pro platformu Maya! Jádro V-Ray Next přináší rychlejší rendering, lepší integraci s hostitelskou aplikací a řadu nových funkcí, např. materiál Physical Hair, nový Toon Shader, podporu pro V-Ray Cloud a mnoho dalších!. Upgrade pro aplikaci Maya.

Chaos Group V-Ray 3.0 for 3ds Max

Software V-Ray for Maya je nástroj pro 3D rendering původně vytvořený exkluzivně pro software 3ds Max. Pro jeho obrovskou popularitu jej výrobce Chaos Group dodává také ve verzi pro aplikaci Maya. V-Ray je určen pro nejnáročnější projekty z oblasti filmových triků a vizualizací – uživatelé ocení jeho vysokou stabilitu, snadnost obsluhy i vysokou rychlost výpočtů. Díky tomu mohou uživatelé pracovat s velice náročnými scénami při zachování maximální interaktivity. Software V-Ray for Maya nabízí rovněž celou škálu pokročilých, moderních technologií, včetně materiálu CarPaint pro simulaci vícevrstvých laků automobilů, realistického pohybového rozostření ve 3D, procedurálního systému exteriérového osvětlení Sun & Sky, kamery Physical Camera pro snadnou kompozici syntetických a reálných záběrů atd. Možností produktu V-Ray for Maya využívá celá řada věhlasných trikových studií, včetně Method Studio, Zoic Studio, Lux VFX, The LAB NYC a řady dalších!

Nová generace V-Ray Next přináší rychlejší rendering, lepší integraci s hostitelskou aplikací a řadu nových funkcí, např. materiál Physical Hair, nový Toon Shader, podporu pro V-Ray Cloud a mnoho dalších! V průměru je nová generace V-Ray Next o 25 % rychlejší, a to díky inteligentním optimalizacím scény bez zásahu uživatele, např. u scén využívajících Adaptive Dome Light může být rendering 2-7x rychlejší. V-Ray Next přináší také podstatně vylepšený IPR systém nyní běžící ve viewportu hostitelského programu příp. v okně V-Ray Frame Buffer pro rychlejší interaktivní náhled scény. Interaktivní rendering je aktivní i během editace scény nebo náhledu animací.

K snazšímu odhalení chyb slouží nový Debug Shading Mode dovolující zobrazit samostatně zvolené materiály, textury, objekty nebo světla. A díky funkci AI Denoiser – nově s GPU akcelerací – jsou náhledy bez rušivého šumu, což značně zjednoduší nasvícení scény. Novinkou je také podstatně rychlejší renderer V-Ray GPU, nyní až 2x rychlejší! V-Ray GPU Next přináší také podporu pro rychlý rendering volumetrických efektů (kouř, oheň, mlha...), segmentaci výstupu pro rychlejší distribuovaný rendering a export ve formátu Cryptomatte pro snazší postprodukci.

 

Parametry

Parametry

Výrobce: Chaos Group
Kategorie: 3D software

Ostatní parametry

KompatibilitaMaya
PŘÍSLUŠENSTVÍ (1)

Software, ovladače disková pole

Chaos Group V-Ray Render Node

na telefon
bez DPH 9 728 Kč 11 771 Kč