Chaos Group V-Ray for 3ds Max

Tento produkt už není v naší nabídce. Vyberte se prosím z alternativ níže.
Popis produktu

Popis produktu

Nová generace rendereru V-Ray přináší rychlejší rendering, lepší integraci s hostitelskou aplikací a řadu nových funkcí, např. materiál Physical Hair, systém Lighting Analysis, podporu pro V-Ray Cloud a mnoho dalších! Verze pro 3ds Max.

Chaos Group V-Ray 3.0 for 3ds Max

Software V-Ray je nástroj pro 3D rendering nejnáročnějších projektů z oblasti filmových triků a vizualizací – uživatelé ocení jeho vysokou stabilitu, snadnost obsluhy i vysokou rychlost výpočtů. Díky tomu mohou uživatelé pracovat s velice náročnými scénami při zachování maximální interaktivity. V-Ray nabízí rovněž celou škálu pokročilých, moderních technologií, včetně materiálu CarPaint pro simulaci vícevrstvých laků automobilů, realistického pohybového rozostření ve 3D, procedurálního systému exteriérového osvětlení Sun & Sky, kamery Physical Camera pro snadnou kompozici syntetických a reálných záběrů atd.

Nové jádro V-Ray Next přináší rychlejší rendering, lepší integraci s hostitelskou aplikací a řadu nových funkcí, např. materiál Physical Hair, systém Lighting Analysis, podporu pro V-Ray Cloud a mnoho dalších! V průměru je nová generace V-Ray Next o 25 % rychlejší, a to díky inteligentním optimalizacím scény bez zásahu uživatele, např. u scén využívajících Adaptive Dome Light může být rendering 2-7x rychlejší. Díky funkci AI Denoiser – nově s GPU akcelerací – jsou náhledy bez rušivého šumu, což značně zjednoduší nasvícení scény. Novinkou je také podstatně rychlejší renderer V-Ray GPU, nyní až 2x rychlejší! V-Ray GPU Next přináší také podporu pro rychlý rendering volumetrických efektů (kouř, oheň, mlha...), segmentaci výstupu pro rychlejší distribuovaný rendering a export ve formátu Cryptomatte pro snazší postprodukci.

V-Ray 5 (6/2020)
Pátá verze oblíbeného renderovacího plug-inu pro 3ds Max obsahuje, mimo jiné, technologie Layer Compositing a Light Mix v sekci V-Ray Frame Buffer (VFB). Light Mix umožňuje nastavovat světelné parametry interaktivně, bez nutnosti renderingu: je dovoleno měnit barvu a intenzitu kteréhokoliv světelného zdroje! Layer Compositor pak slouží k rychlé nedestruktivní postprodukci záběrů v panelu VFB, bez pomoci externích aplikací.

Verze V-Ray 5 rovněž implementuje sedm novinek týkajících se materiálů vč. nového systému pro jejich správu a více než 500 materiálových presetů – od kovů, plastů a skla až po běžné barvy vlasů. Nové jsou též randomizační funkce pro rychlou a snadnou modifikaci materiálů. U opakujících se textur lze nyní využít funkci Stochastic Texture Tiling pro redukci repetitivních artefaktů.

 

Parametry

Parametry

Výrobce: Chaos Group
Kategorie: 3D software

Ostatní parametry

Kompatibilita3ds Max