Blackmagic Design Mini Converter Heavy Duty SDI to HDMI 4K

Tento produkt už není v naší nabídce. Vyberte se prosím z alternativ níže.
NÁHRADA ZA VYPRODANÝ PRODUKT (2)
  • Doprava zdarma

Blackmagic Design Teranex Mini

14-30 dní
bez DPH 11 270 Kč 13 637 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Mini Converter Heavy Duty SDI to HDMI 4K provádí konverzi SDI signálu na normu HDMI. Díky rozhraní 6G-SDI automaticky podporuje SD, HD a Ultra HD video, navíc nabízí redundantní SDI vstup, průchozí SDI vstupy, integrovaný down-konvertor, či analogové nebo AES/EBU audio výstupy se zvukem dekódovaným z SDI signálu. Tento model automaticky rozpozná HDMI HD zařízení a provede konverzi signálu z UHD do HD.

Blackmagic Design Mini Converter Heavy Duty 4K
Odolné provedení
Řada převodníků Mini Converter Heavy Duty 4K nabízí tu nejkvalitnější konverzi SDI signálu a také velice odolné provedení, které je ideální pro použití v exteriérech. Šasi produktů bylo vysoustruženo z jediného kusů pevné hliníkové slitiny a přežije i přejetí přenosovým vozem! Modely Heavy Duty 4K vyhovují náročným požadavkům televizního a filmového provozu a automaticky přepínají mezi SD, HD a Ultra HD normami. Díky malé úrovní SDI jitteru a podpoře synchronizace lze používat dlouhou SDI kabeláž.

Pro živé produkce
Tvorba zpravodajských relací, produkce živých vystoupení a filmové natáčení v exteriérech – ve všech těchto případech je technika vystavena velice nepříznivým podmínkám. Produkty Mini Converter Heavy Duty 4K jsou zkonstruovány tak, aby denně spolehlivě sloužily i mimo studio. Jsou vyráběny ve verzích pro konverzi SDI a HDMI norem (pro připojení levnějšího kamerového nebo monitorovacího vybavení), resp. pro konverzi analogového a SDI signálu (pro připojení starší studiové techniky).

Blackmagic Design Mini Converter Heavy Duty 4K

Pracujte v terénu
Díky nízkému jitteru a podpoře SDI synchronizace můžete použít nejdelší možnou kabeláž bez ztráty kvality signálu. Některé modely převodníků řady Heavy Duty 4K jsou navíc vybaveny redundantním SDI vstupem pro maximální spolehlivost provozu. V případě výpadku signálu dojde k přepnutí na redundantní vstup zcela automaticky. Tuto funkci oceníte na lokacích, kde se pohybuje velké množství lidí a poškození kabelu je zde reálnou hrozbou.

Blackmagic Design Mini Converter Heavy Duty

Snadné nastavení
Nastavení převodníků můžete provádět v terénu, aktivací miniaturních přepínačů pomocí malého šroubováku, pera apod. Díky této možnosti lze měnit nastavení snadno a především rychle, bez zdlouhavých procházení menu. Změnu nastavení můžete provést také prostřednictvím počítače, díky přiloženému programu Converter Utility pro systémy Mac OS X a Windows. Pomocí integrovaného USB 2.0 portu lze také provádět aktualizaci firmware.

Blackmagic Design Mini Converter Heavy Duty


Parametry

Parametry

PŘÍSLUŠENSTVÍ (1)

Monitory

  • Doprava zdarma

AVtec XFM070 Ultra Slim 7" Full HD monitor

Skladem 2 ks
bez DPH 7 774 Kč 9 407 Kč