Blackmagic Design H.264 Pro Recorder

Tento produkt už není v naší nabídce. Vyberte se prosím z alternativ níže.
Popis produktu

Popis produktu

Ideální nástroj pro záznam videa z profesionálních přístrojů přímo do H.264 souborů v SD nebo HD rozlišení. Díky novým způsobům distribuce videa potřebujete zaznamenávat starší i nově vytvořený obsah do souborů, které lze následně zobrazovat v internetových prohlížečích (YouTube apod.), telefonech (iPhone atd.), tabletech (iPad) nebo multimediálních centrech (Apple TV). Zaznamenávejte přímo z SDI, HDMI nebo analogových komponentních zdrojů, včetně podpory embedovaného zvuku u SDI a HDMI i symetrických analogových vstupů. Nechybí ani možnost ovládání videí prostřednictvím RS-422 a nabírací software pro Mac OS X nebo Windows.

Blackmagic Design H.264 Pro Recorder

Zaznamenávejte do H.264 souborů!
Tvorba a distribuce H.264 video souborů pro web, YouTube, iPhone nebo iPad je díky zařízení H.264 Pro Recorder otázkou okamžiku. Produkt podporuje širokou škálu standardů pro záznam prakticky z libovolného profesionálního videorekordéru – včetně SDI, HDMI, analogového komponentního/kompozitního videa i symetrického zvuku – v reálném čase. Součástí výbavy je také výkonný software Media Express od Blackmagic Design s podporou ovládání videí a EDL soupisek! Software Media Express je kompatibilní se systémy Windows i Mac OS X.

Vysoká kvalita
H.264 Pro Recorder podporuje normy SDI, HDMI a analogové komponentní video. Zvuk můžete zaznamenávat z SDI nebo HDMI linky, či prostřednictvím symetrických audio vstupů s konektory TRS. SDI, HDMI a komponentní video vstupy automaticky přepínají mezi SD a HD normami. Díky tomu můžete snadno a rychle zaznamenávat video z přístrojů typu HDCAM, Digital Betacam, Betacam SP, z DVD přehrávačů a dalších!

Blackmagic Design H.264 Pro Recorder

Media Express software
Software Blackmagic Media Express je součástí dodávky. Program je schopen dávkového záznamu H.264 souborů a díky přehlednému uživatelskému rozhraní je velice snadno použitelný. Podporuje rovněž tvorbu playlistů, import CMX EDL soupisek, precizní ovládání videí s přesností na jeden snímek a další užitečné funkce. Aplikace Media Express je rychlá, jednoduchá a kompatibilní s operačními systémy Mac OS X i Windows.
Blackmagic Design H.264 Pro Recorder

Parametry

Parametry

Výrobce: Blackmagic Design
Kategorie: Enkodéry
PŘÍSLUŠENSTVÍ (4)

Střižny, režie, převodníky

Blackmagic Design Mini Converter Sync Generator

K odeslání 1 ks
bez DPH 4 716 Kč 5 706 Kč
  • Doprava zdarma

Blackmagic Design ATEM 2 M/E Production Studio 4K

14-30 dní
bez DPH 98 000 Kč 118 580 Kč
  • Doprava zdarma

Datavideo SE-650

7-14 dní
bez DPH 31 877 Kč 38 571 Kč

Blackmagic Design Mini Converter UpDownCross HD

K odeslání > 5 ks
bez DPH 3 721 Kč 4 502 Kč