Blackmagic Design DVI Extender - rozbaleno

Tento produkt už není v naší nabídce. Vyberte se prosím z alternativ níže.
Popis produktu

Popis produktu

Díky produktu DVI Extender můžete snadno připojit výstup z vašeho počítače k SDI režiím! DVI Extender vám také dovolí prodloužit kabeláž mezí počítačem a monitorem pomocí běžných SDI kabelů. To značně usnadňuje použití počítačů a displejů ve studiích a přináší možnost připojit jeden počítačový výstup k většímu počtu monitorů prostřednictvím libovolné SDI režie s podporou 3G. DVI Extender lze využít i ve funkci převodníku DVI na SD/HD-SDI signál.

Blackmagic Design DVI Extender

Neomezujte se
Nyní můžete své studio uspořádat přesně podle svých představ! Můžete přemístit hlučné počítače z režijních či postprodukčních pracovišť a přidat náhledové monitory pro vaše klienty. Pokud jej budete chtít využít k prodloužení kabeláže mezi monitorem a počítačem, budete navíc potřebovat převodníky HDLink Pro nebo HDLink Optical Fiber. Díky tomu budete moci využít jediný displej pro náhled videa nebo pro zobrazení signálu z počítače.

Možnost vkládání audia
DVI Extender je vybaven 3,5mm mini jack vstupem pro embedování audia z počítačů do SDI linky. To rozšiřuje možnosti nasazení produktu ve sférách digital signage aplikací, přehrávání Flash videí, zobrazování PowerPoint prezentací, architektonických vizualizací nebo her. Obrazový výstup jakéhokoliv počítačového programu lze nyní přenášet pomocí SDI kabeláže!

Blackmagic Design DVI Extender

Konverze DVI na SDI
S produktem DVI Extender můžete zobrazovat 3D akcelerovanou grafiku z vašeho počítače na libovolném SD a HD-SDI zařízení. DVI Extender podporuje standardní PAL, NSTC, 720 HD a 1080 HD normy včetně zvuku. Připojení počítačových výstupů k profesionální video technice už jednodušší být nemůže!

Blackmagic Design DVI Extender

Parametry

Parametry