Studiové monitory Výkon: 60 W

Studiové monitory jsou základním prvkem každého nahrávacího studia. Naše široká nabídka studiových monitorů zahrnuje rozmanité modely s vysokým zvukovým standardem, které jsou klíčem k preciznímu poslechu a mixování nahrávek. Jsme zde, abychom vám pomohli vybrat ty nejlepší monitory pro vaše specifické potřeby.

Studiové monitory jsou navrženy s důrazem na věrnou reprodukci zvuku a přesné detaily. Poskytují neutrální zvuk, který umožňuje inženýrům a hudebníkům slyšet každý nuance nahrávky. Naše nabídka zahrnuje široké spektrum monitorů s různými reproduktory, frekvenční odezvou a velikostí, aby vyhovovala různým prostředím a potřebám zvukových profesionálů.

Při výběru studiových monitorů je důležité zvážit technické parametry jako jsou frekvenční rozsah, impedance, výkon reproduktorů a přesnost reprodukce. Dále je důležitým faktorem prostorová akustika a umístění monitorů pro dosažení optimálního zvukového výstupu.

Studiové monitory prošly vývojem od klasických pasivních modelů až po moderní aktivní monitory s pokročilými funkcemi a technologiemi, které zajišťují vysokou kvalitu zvuku a spolehlivý poslech pro profesionální zvukové aplikace. U nás získáte kompletní sortiment audiotechniky a můžete pohodlně vybavit studio nebo se připravit na nahrávání v terénu.

číst víceméně
Filtrování produktů
×

Dostupnost

Hlavní parametry

Bluetooth

Výkon

Najděte si rychle příslušenství k Vaší kameře

KRK GoAux 3

  • -26 %
Speciální akce: -26%
nearfield monitory, 3+1", 60 W RMS, Bluetooth, stojany + brašna
6 490 Kč
Na dotaz