Studiové monitory Bluetooth

Studiové monitory jsou základním prvkem každého nahrávacího studia. Naše široká nabídka studiových monitorů zahrnuje rozmanité modely s vysokým zvukovým standardem, které jsou klíčem k preciznímu poslechu a mixování nahrávek. Jsme zde, abychom vám pomohli vybrat ty nejlepší monitory pro vaše specifické potřeby.

Studiové monitory jsou navrženy s důrazem na věrnou reprodukci zvuku a přesné detaily. Poskytují neutrální zvuk, který umožňuje inženýrům a hudebníkům slyšet každý nuance nahrávky. Naše nabídka zahrnuje široké spektrum monitorů s různými reproduktory, frekvenční odezvou a velikostí, aby vyhovovala různým prostředím a potřebám zvukových profesionálů.

Při výběru studiových monitorů je důležité zvážit technické parametry jako jsou frekvenční rozsah, impedance, výkon reproduktorů a přesnost reprodukce. Dále je důležitým faktorem prostorová akustika a umístění monitorů pro dosažení optimálního zvukového výstupu.

Studiové monitory prošly vývojem od klasických pasivních modelů až po moderní aktivní monitory s pokročilými funkcemi a technologiemi, které zajišťují vysokou kvalitu zvuku a spolehlivý poslech pro profesionální zvukové aplikace. U nás získáte kompletní sortiment audiotechniky a můžete pohodlně vybavit studio nebo se připravit na nahrávání v terénu.

číst víceméně
Filtrování produktů
×

Dostupnost

Výrobce

Hlavní parametry

Bluetooth

Výkon

Najděte si rychle příslušenství k Vaší kameře

M-AUDIO BX3 BT pár - Aktivní monitor

  • Novinka
Poslechové monitory, 100W, 3.5/1", L/R switch, bluetooth. M-Audio BX3 BT jsou studiové
2 590 Kč
Skladem 1 ks

Mackie CR5-XBT

5" multimediální monitory Creative Reference s technologií Bluetooth®
4 890 Kč
Na dotaz