Angenieux Optimo Anamorphic 2S Series

Tento unikátní transfokátor z řady Optimo Anamorphic 2S Series přináší legendární kvalitu objektivů Optimo v anamorfické verzi. Anamorfický zoom Optimo Anamorphic 56 – 152 nabízí vynikající světelnost T4 / f/3.6 v celém rozsahu, 320° ostřící prstenec s 50 kalibrovanými značkami a špičkovou kresbu s minimálními optickými a barevnými vadami. Krom homogenní barevnosti,…

Více informací

Zjišťujeme
Dostupnost
na dotaz

Ukázat všechno příslušenství

Popis produktu

Popis produktu

Tento unikátní transfokátor z řady Optimo Anamorphic 2S Series přináší legendární kvalitu objektivů Optimo v anamorfické verzi. Anamorfický zoom Optimo Anamorphic 56 – 152 nabízí vynikající světelnost T4 / f/3.6 v celém rozsahu, 320° ostřící prstenec s 50 kalibrovanými značkami a špičkovou kresbu s minimálními optickými a barevnými vadami. Krom homogenní barevnosti, kontrastu a rozlišení poskytuje malé rozměry (dl. 210 mm) i váhu (2,2 kg) a pokrývá průmětnu 28,8 mm. Objektiv se hodí pro použití s 35mm filmovými kamerami i s digitálními přístroji typu S35 osazenými senzory 4/3 nebo 16/9. Dodává se ve verzi s bajonetem PL, na zvláštní objednávku také ve verzi PV.

Angenieux Optimo Anamorphic 2S

Thales Angénieux

Společnost Angénieux, divize korporace Thales, je světově proslulým výrobcem optických a optronických systémů. Důkazem kvality jejích výrobků jsou i čtyři ceny americké Akademie filmového umění a věd z let 1964, 1989 a 2008, a také ocenění společnosti Society of Camera Operators z roku 2012. Objektivy značky Angenieux jsou celosvětově používány při natáčení celovečerních filmů, televizních reklam, dokumentárních pořadů, hudebních klipů i záznamu kulturních nebo sportovních akcí, ve 3D i 4K!

Angenieux Optimo Anamorphic 2S

Anamorfická řada 2S
Anamorfické objektivy značky Angenieux mají unikátní optickou konstrukci se sférickými i asférickými elementy ve stejných skupinách pro vynikající ostrost obrazu a menší distorzi v porovnání s typickými anamorfickými skly. Řada sestává ze dvou modelů pokrývajících široký rozsah ohniskových vzdáleností a díky své malé velikosti i váze vhodných nejen pro statickou kameru, ale i pro natáčení z ruky nebo ze steadicamu. Modely 56-152mm 2S a 30-72mm 2S (podzim 2014) jsou založeny na osvědčeném a Cenou akademie oceněném objektivu Optimo 28-76mm a poskytují obrazovou kvalitu, která značně předstihuje optické vlastnosti všech dosud vyrobených anamorfických transfokátorů!

Angenieux Optimo Anamorphic 2S

 

Parametry

Parametry

Výrobce: Angenieux
Kategorie: Objektivy

Hlavní parametry

BajonetPL
typ objektivuZoom
AnamorfníAno
PŘÍSLUŠENSTVÍ (5)

PŘÍSLUŠENSTVÍ (5)

MTF PL to Sony E-Mount Adaptor

Adaptér umožňujúci uchytenie ARRI PL objektívov na SONY E-Mount kamery.
Zjišťujeme

Teradek RT Wired Controllers

Systém pro dálkové ostření (a ovládání clony i zoomu) Teradek RT kombinuje špičkové,
Zjišťujeme

Teradek RT Wireless Lens Control Kits for RED

Kompletní sady pro bezdrátové dálkové ovládání objektivů kompatibilní s digitálními
Zjišťujeme

Teradek RT Wireless Controllers

Systém pro dálkové ostření (a ovládání clony i zoomu) Teradek RT kombinuje špičkové,
Zjišťujeme

Teradek RT Wireless Lens Control Kits (Any Camera)

Kompletní sady pro bezdrátové dálkové ovládání objektivů kompatibilní se všemi běžnými
Zjišťujeme