Angenieux Optimo Anamorphic 2S Series

Tento unikátní transfokátor z řady Optimo Anamorphic 2S Series přináší legendární kvalitu objektivů Optimo v anamorfické verzi. Anamorfický zoom Optimo Anamorphic 56 – 152 nabízí vynikající světelnost T4 / f/3.6 v celém rozsahu, 320° ostřící prstenec s 50 kalibrovanými značkami a špičkovou kresbu s minimálními optickými a barevnými vadami. Krom homogenní barevnosti,…

Více informací

Zjišťujeme
Dostupnost
na dotaz

Ukázat všechno příslušenství

Popis produktu

Popis produktu

Tento unikátní transfokátor z řady Optimo Anamorphic 2S Series přináší legendární kvalitu objektivů Optimo v anamorfické verzi. Anamorfický zoom Optimo Anamorphic 56 – 152 nabízí vynikající světelnost T4 / f/3.6 v celém rozsahu, 320° ostřící prstenec s 50 kalibrovanými značkami a špičkovou kresbu s minimálními optickými a barevnými vadami. Krom homogenní barevnosti, kontrastu a rozlišení poskytuje malé rozměry (dl. 210 mm) i váhu (2,2 kg) a pokrývá průmětnu 28,8 mm. Objektiv se hodí pro použití s 35mm filmovými kamerami i s digitálními přístroji typu S35 osazenými senzory 4/3 nebo 16/9. Dodává se ve verzi s bajonetem PL, na zvláštní objednávku také ve verzi PV.

Angenieux Optimo Anamorphic 2S

Thales Angénieux

Společnost Angénieux, divize korporace Thales, je světově proslulým výrobcem optických a optronických systémů. Důkazem kvality jejích výrobků jsou i čtyři ceny americké Akademie filmového umění a věd z let 1964, 1989 a 2008, a také ocenění společnosti Society of Camera Operators z roku 2012. Objektivy značky Angenieux jsou celosvětově používány při natáčení celovečerních filmů, televizních reklam, dokumentárních pořadů, hudebních klipů i záznamu kulturních nebo sportovních akcí, ve 3D i 4K!

Angenieux Optimo Anamorphic 2S

Anamorfická řada 2S
Anamorfické objektivy značky Angenieux mají unikátní optickou konstrukci se sférickými i asférickými elementy ve stejných skupinách pro vynikající ostrost obrazu a menší distorzi v porovnání s typickými anamorfickými skly. Řada sestává ze dvou modelů pokrývajících široký rozsah ohniskových vzdáleností a díky své malé velikosti i váze vhodných nejen pro statickou kameru, ale i pro natáčení z ruky nebo ze steadicamu. Modely 56-152mm 2S a 30-72mm 2S (podzim 2014) jsou založeny na osvědčeném a Cenou akademie oceněném objektivu Optimo 28-76mm a poskytují obrazovou kvalitu, která značně předstihuje optické vlastnosti všech dosud vyrobených anamorfických transfokátorů!

Angenieux Optimo Anamorphic 2S

 

Parametry

Parametry

Výrobce: Angenieux
Kategorie: Objektivy

Hlavní parametry

BajonetPL
typ objektivuZoom
AnamorfníAno
PŘÍSLUŠENSTVÍ (5)

PŘÍSLUŠENSTVÍ (5)

MTF PL to Sony E-Mount Adaptor

Adaptér umožňujúci uchytenie ARRI PL objektívov na SONY E-Mount kamery.
Zjišťujeme

Teradek RT Wireless Controllers

Systém pro dálkové ostření (a ovládání clony i zoomu) Teradek RT kombinuje špičkové,
Zjišťujeme

Teradek RT Wireless Lens Control Kits (Any Camera)

Kompletní sady pro bezdrátové dálkové ovládání objektivů kompatibilní se všemi běžnými
Zjišťujeme

Teradek RT Wired Controllers

Systém pro dálkové ostření (a ovládání clony i zoomu) Teradek RT kombinuje špičkové,
Zjišťujeme

Teradek RT Wireless Lens Control Kits for RED

Kompletní sady pro bezdrátové dálkové ovládání objektivů kompatibilní s digitálními
Zjišťujeme