Angenieux Optimo

Profesionální transfokátory Angenieux Optimo nabízejí výjimečnou optickou kvalitu, která je srovnatelná s nejlepšími objektivy s pevnou ohniskovou vzdáleností. Vynikají dokonalou homogenitou, barevností, kontrastem a vysokým rozlišením a byly vytvořeny pro nejnovější digitální i filmové kamery. Objektiv jsou kompatibilní s extendery Optimo 1,4x a 2x a dodávají…

Více informací

Zjišťujeme / Napište pro dostupnost
Dostupnost
na telefon
Popis produktu

Popis produktu

Profesionální transfokátory Angenieux Optimo nabízejí výjimečnou optickou kvalitu, která je srovnatelná s nejlepšími objektivy s pevnou ohniskovou vzdáleností. Vynikají dokonalou homogenitou, barevností, kontrastem a vysokým rozlišením a byly vytvořeny pro nejnovější digitální i filmové kamery. Objektiv jsou kompatibilní s extendery Optimo 1,4x a 2x a dodávají se ve verzích PL nebo Panavision.

Angenieux Optimo

Thales Angénieux

Společnost Angénieux, divize korporace Thales, je světově proslulým výrobcem optických a optronických systémů. Důkazem kvality jejích výrobků jsou i čtyři ceny americké Akademie filmového umění a věd z let 1964, 1989 a 2008, a také ocenění společnosti Society of Camera Operators z roku 2012. Objektivy značky Angenieux jsou celosvětově používány při natáčení celovečerních filmů, televizních reklam, dokumentárních pořadů, hudebních klipů i záznamu kulturních nebo sportovních akcí, ve 3D i 4K!

Angenieux Optimo

Objektivy Optimo
Rodina objektivů Angenieux Optimo nastavuje laťku v optických technologiích a obsahuje transfokátory pro ty nejnáročnější produkce. Objektivy jsou vyráběny s nekompromisní přesností a poskytují kameramanům maximální prostor pro jejich kreativitu a možnosti uměleckého ztvárnění záběrů. Objektivy Optimo jsou referenčním standardem v oblastech filmové produkce, reklamní a seriálové tvorby či u sportovních nebo dokumentárních produkcí.

Angenieux Optimo

Footage from the Phantom Flex4K "Letting Go" from Gregory Wilson on Vimeo.

Režie Brendan Bellomo, kamera Gregory Wilson
Objektiv: Optimo 24-290, Kamera: Phantom Flex 4K

Parametry

Parametry

Výrobce: Angenieux
Kategorie: Objektivy
PŘÍSLUŠENSTVÍ (4)

Objektivy, filtry

  • Doprava zdarma

Teradek RT Wireless Lens Control Kits (Any Camera)

na telefon
bez DPH
129 870 Kč
157 143 Kč
  • Doprava zdarma

Teradek RT Wireless Lens Control Kits for RED

na telefon
bez DPH 83 070 Kč 100 515 Kč
  • Doprava zdarma

Teradek RT Wireless Controllers

na telefon
bez DPH 41 470 Kč 50 179 Kč

Teradek RT Wired Controllers

na telefon
bez DPH 10 270 Kč 12 427 Kč