Viltrox EF-Z2 (Canon EF – Nikon Z Speed Booster 0.71x)

„Speed Booster“ pro bajonet Nikon Z a objektivy Canon EF. Tento „Speed Booster 0,71x“ značky Viltrox slouží nejen k přizpůsobení fotoaparátů/kamer s bajonetem Nikon Z pro objektivy Canon EF, snižuje také ohniskovou vzdálenost objektivů (0,71x) a zvyšuje jejich světelnost. Nabízí rovněž 1/4" závit pro kamerové klece a podporu AF i IF. Rozměry 65x28 mm váha…

Více informací

3 990 Kč s DPH 3 298 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
14-30 dní
Kód zboží:
viltroxefzII
Přidat do porovnání Historie ceny
Popis produktu

Popis produktu

„Speed Booster“ pro bajonet Nikon Z a objektivy Canon EF. Tento „Speed Booster 0,71x“ značky Viltrox slouží nejen k přizpůsobení fotoaparátů/kamer s bajonetem Nikon Z pro objektivy Canon EF, snižuje také ohniskovou vzdálenost objektivů (0,71x) a zvyšuje jejich světelnost. Nabízí rovněž 1/4" závit pro kamerové klece a podporu AF i IF. Rozměry 65x28 mm váha 176 g.

Adaptér Viltrox EF-MZ2 je navržen tak, aby umožnil použití objektivů Canon řady EF na fotoaparátu Nikon Z. Plus 0,71 na základě původní ohniskové vzdálenosti (ekvivalentní ohnisková vzdálenost = ohnisková vzdálenost x0,71), což pomáhá zvětšit clonu o 1 stupeň. Vestavěné 4skupiny, 4ks optických skel, AF (automatické zaostřování) a nastavitelná clona atd. Pozlacené elektronické kontakty, funkce automatického zaostřování, odolný kovový materiál, kompatibilní pro všechny objektivy EF.

Parametry

Parametry

Výrobce: Viltrox
Kategorie: Adaptéry

Hlavní parametry

BajonetEF
Adaptér pro kameruNikon Z