Nově showroom v Praze otevřen každou středu až do 19:00.Nově showroom v Praze otevřen každou středu až do 19:00.

Tilta Half Camera Cage for Sony ZV-E1 Lightweight Kit - Black

Představujeme poloviční klec pro kameru Sony ZV-E1 - nejlehčí možnost, jak rozšířit možnosti videokamery při zachování malých rozměrů!

Více informací

1 278 Kč s DPH 1 056 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Na dotaz
Kód zboží:
TA-T35-HCC-S
Přidat do porovnání Historie ceny
Popis produktu

Popis produktu

Představujeme poloviční klec pro kameru Sony ZV-E1 - nejlehčí možnost, jak rozšířit možnosti videokamery při zachování malých rozměrů!

Tato klec na kameru je navržena tak, aby byla kompaktní, ale zároveň co nejpřiměřenější, a umožňuje vám posunout se ve videografii na novou úroveň.

Tato poloviční klec podporuje širokou škálu externího příslušenství při zachování malých rozměrů díky několika možnostem montáže včetně přijímače Cold Shoe, kolejnice NATO, závitů M3 pro podporu objektivu a závitů ¼"-20 s polohovacími body.

Zažijte bezproblémové přechody mezi horizontálními a vertikálními fotografickými konfiguracemi díky odnímatelné rychloupínací destičce ARCA, kterou lze namontovat na spodní i boční část klece.

Tato klec na fotoaparát je kompatibilní s bezdrátovým mikrofonem Sony ECM-W2BT a nabízí tak bezproblémovou integraci s vaší zvukovou sestavou.

Díky tvaru držáku ve tvaru písmene L umožňuje tato klec zachovat nepřerušený přístup k portům fotoaparátu, uživatelským tlačítkům a prostoru pro baterii, aniž by bylo nutné klec sejmout.

Zvyšte úroveň své videografie pomocí poloviční klece na kameru pro Sony ZV-E1 a odhalte skutečný potenciál své kamery.

Parametry

Parametry

Výrobce: Tilta
Kategorie: Klece