SmallRig HawkLock H38 Arca-Swiss Quick Release Mount Plate 4486

Rychloupínací deska SmallRig HawkLock H38 Arca-Swiss 4486 je určena k rychlé demontáži a demontáži zařízení pro zvýšení efektivity práce. Samostatně vyvinutá patentovaná rychloupínací konstrukce (pojmenovaná HawkLock) realizuje pevnou a žádnou falešnou polohu, jedním stisknutím ji naložíte, uvolněním zajistíte a hladkým zasunutím zvýšíte efektivitu demontáže.…

Více informací

881 Kč s DPH 728 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu SPECIFIKACE OBSAH BALENÍ

Popis produktu

Rychloupínací deska SmallRig HawkLock H38 Arca-Swiss 4486 je určena k rychlé demontáži a demontáži zařízení pro zvýšení efektivity práce. Samostatně vyvinutá patentovaná rychloupínací konstrukce (pojmenovaná HawkLock) realizuje pevnou a žádnou falešnou polohu, jedním stisknutím ji naložíte, uvolněním zajistíte a hladkým zasunutím zvýšíte efektivitu demontáže. Svorka Arca-Swiss má na spodní straně několik otvorů se závitem 1/4"-20, které lze pomocí dvou šroubů připevnit k rychloupínací desce Manfrotto a dalšímu příslušenství, aby se zabránilo vychýlení.

1. Samostatně vyvinutá rychloupínací konstrukce, stabilní a neotřesitelná, jedním stisknutím se načte, uvolněním se uzamkne, což zvyšuje účinnost demontáže.
2. Rychloupínací deska Arca je kompatibilní s tradiční svorkou Arca, což šetří peníze a námahu.
3. Rychloupínací deska i svorka umožňují zajištění dvěma šrouby 1/4"-20 pro pevné, neprohýbající se uchycení.

Rychloupínací deska SmallRig HawkLock H38 Arca-Swiss 4486 je navržena tak, aby realizovala rychlou demontáž a rozebrání zařízení a zvýšila tak efektivitu práce. Samostatně vyvinutá rychloupínací patentovaná konstrukce (pojmenovaná HawkLock) realizuje pevnou a nefalešnou polohu, jedním stisknutím se načte, uvolněním se zajistí a hladkým zasunutím se zlepší efektivita demontáže. Svorka Arca-Swiss má na spodní straně několik otvorů se závitem 1/4"-20, které lze pomocí dvou šroubů připevnit k rychloupínací desce Manfrotto a dalšímu příslušenství, aby se zabránilo vychýlení.

OBSAH BALENÍ

1 x HawkLock Arca-Swiss Clamp
1 x destička HawkLock Arca-Swiss
2 x šestihranný klíč

SPECIFIKACE

Product Dimensions: 54.6 x 41 x 23 mm
Rozměry balení: 77 x 65,5 x 41 mm
Hmotnost výrobku: 88±2g
Hmotnost balení: 106±5 g
Materiál(y): hliníková slitina, nerezová ocel, silikon

Parametry

Parametry

Výrobce: SmallRig
Kategorie: Destičky pod kameru