Red Giant Trapcode Suite (Upgrade)

Trapcode Suite je sada kreativních nástrojů pro tvorbu animované grafiky a vizuálních efektů v programu Adobe After Effects. Elektronická licence s dodáním do cca 24 hodin.

Více informací

6 183 Kč s DPH 5 110 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
obvykle skladem
Výrobce
Doprava zdarma při nákupu tohoto produktu
Kód zboží:
RG-TCSUB-UD
Přidat do porovnání
Popis produktu

Popis produktu

Trapcode Suite je sada kreativních nástrojů pro tvorbu animované grafiky a vizuálních efektů v programu Adobe After Effects. Elektronická licence s dodáním do cca 24 hodin.

Nové funkce: Trapcode Suite 16 – Trapcode Particular 5

 • Emit from Parent System – Nová funkce dovolující emitorům emitovat nové...emitory. To dovoluje např. vytvářet kouř z částic tvořících oheň apod.
 • Více částicových systémů – Nově lze pracovat s až 16 částicovými systémy v jedné 3D scéně (dříve pouze 8). Díky tomu lze vytvářet komplexní efekty a snadno sdílet nastavení mezi emitory (turbulenci, gravitaci apod.).
 • Kombinujte parametry Air a Bounce – Vůbec poprvé je možné kombinovat fyzikální nastaveni Air a Bounce pro realističtější simulace.
 • Nová fyzikální prostředí – Kategorie fyzikálních parametrů Environment obsahuje externí síly jako gravitace, turbulence nebo nový efekt větru (interaguje s hmotností, velikostí a aerodynamickými parametry částic).
 • Nastavení částic – Širší možnosti nastavení parametrů částic ovlivňujících jejich interakci se simulačním prostředím.
 • Rychlá fyzika – Nová sekce Fast Physics obsahuje fyzikální simulace, které nepředstavují příliš velkou zátěž procesorů při renderingu, např. Turbulence Field a Spherical Fields nebo nový parametr Drift.
 • Chování částic: Hejna – Nové chování „Flocking“ pro simulaci vzájemné interakce (Attract, Separate, Align apod.) částic v rámci hejna.
 • Chování částic: Lovec/kořist – Nastavení vzájemných parametrů v rámci modelu Predator/Prey (např. Evade, Pursue, FOV apod.) mezi částicemi pro vysokou variabilitu simulací.
 • Chování částic: Toulání – Nový model chování částic „Meander“ slouží k randomizaci simulací např. na základě váze částic.
 • Rychlostí křivka – Nově lze nastavit rychlost částic po celou dobu jejich existence pomocí křivky Velocity Over Life.
 • Nové presety – Particular 4 přináší přes 75 nových šablon demonstrujících simulace fluidní dynamiky, nové modely chování částic atd. Knihovna více než 430 presetů usnadní tvorbu animovaných titulků, ohňostrojů, střelných zbraní, explozí, kouře...
 • Import z aplikace Cinema 4D – Nově lze využívat .c4d 3D geometrii jako emitory.

Nové funkce: Trapcode Suite 16 – Trapcode Form a Mir

 • Import z aplikace Cinema 4D v pug-inu Form – Lze využít .c4d 3D geometrii jako částice vč. podpory animací, normál a transformací objektů (rotace, pozice, velikost).
 • Import z aplikace Cinema 4D v pug-inu Mir – Lze využít .c4d 3D geometrii jako Mir 3D objekty vč. podpory animací, normál, souřadnic textur a transformací objektů (rotace, pozice, velikost).

Trapcode Suite

Trapcode Particular a Trapcode Form
Aktualizované nástroje Trapcode Particular a Trapcode Form přinášejí nový fyzikální simulátor Dynamic Fluids pro simulaci pohybu částic v kapalinách. Základem jsou čtyři plně nastavitelné modely chování částic a také desítky nových presetů nastavení (Trapcode Particular nabízí přes 335 šablon, z toho 35 využívajících fluidní dynamiku; Trapcode Form je vybaven 150+ presety, z toho 20 pro Dynamic Fluids). Vylepšení doznal i nástroj Designer pro interaktivní tvorbu a náhled efektů.

Trapcode Mir
Doménou plug-inu Trapcode Mir jsou abstraktní plochy a procedurální terén. Nabízí možnost importovat 3D modely ve formátu OBJ bevi c4D. 3D modely (řadu jich najdete v knihovně dodávané spolu s plug-inem) lze následně deformovat a replikovat stejně jako jiné povrchy vytvářené efektem Mir.

Trapcode Suite

Trapcode Tao
Trapcode Tao je vysoce výkonný generátor 3D geometrie podél cest s řadou kreativních funkcí a velice efektním výstupem. Dovoluje vytvářet komplexní animovanou grafiku s 3D objekty (z cest nebo masek), animacemi převzatými ze světel, efektem ambient occlusion a množností řízení opakování animací/tvarů. Dovoluje vytvářet fotorealistickou grafiku s texturami, reflexními mapami nebo mapami prostředí a se složitými animacemi (funkce pro opakování animací, offset hodnot apod.). Plug-in Trapcode Tao plně podporuje akceleraci grafiky pomocí GPU pro velice rychlý rendering. Trapcode Tao také nabízí efekt hloubky ostrosti pro realistické kamerové rozostření objektů v prostoru v závislosti na jejich vzdálenosti od kamery. Depth of Field usnadní integraci objektů plug-inu Tao, 3D kamery After Effects a natočených záběrů.

Trapcode Suite

Trapcode Shine
Extrémně rychlý 3D světelný efekt Trapcode Shine lze napojit na 3D světlo, generovaný výstup také plně spolupracuje s kamerou projektu. Efekty fraktálového šumu simulují hloubku a reflektují (obrazně řečeno) pohyb kamery. Plug-in nabízí také maskovací funkce a 35 plně uživatelsky nastavitelných presetů.

Trapcode Suite


Parametry

Parametry

Výrobce: Red Giant
Kategorie: Pluginy

Hlavní parametry

Operační systémWindows
Operační systémMacOS

Ostatní parametry

KompatibilitaAfter Effects