Panasonic Leica DG Summilux 25mm/F1,4 Asph.

Užívejte si vynikající kvalitu obrazu s minimálním zkreslením – tento vysoce světelný objektiv Leica DG Summilux 25mm/f/1,4 nabízí vynikající vykreslení obrazu pro fotografování/natáčení v interiérech nebo v noci. Řada Leica

Více informací

Speciální akce: -19% končí za: 22d: 20h: 48m
15 490 Kč 12 490 Kč s DPH 10 322 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
3-5 dnů
Výrobce
Kód zboží:
H-X025E
Přidat do porovnání
Popis produktu

Popis produktu

Užívejte si vynikající kvalitu obrazu s minimálním zkreslením – tento vysoce světelný objektiv Leica DG Summilux 25mm/f/1,4 nabízí vynikající vykreslení obrazu pro fotografování/natáčení v interiérech nebo v noci.

Řada Leica
Rozhodněte se pro objektiv Leica DG a získáte nepřekonatelnou kvalitu optiky a výkon. Přirozeně splňuje nejpřísnější normy kvality stanovené společností Leica Camera AG. Díky sofistikované konstrukci těchto objektivů si budete užívat dokonalou čistotu obrazu až po okraje fotografií. Zároveň je zabráněno zkreslení jakéhokoliv druhu, což umožňuje přesné a ostré vykreslení snímku.

Nanomateriály
Zbavte se duchů a odlesků! Na objektivy Leica DG byla nanesena povrchová vrstva z nanomateriálu. Tento speciální velmi tenký povlak byl původně vyvinut společností Panasonic za účelem redukce odrazů v celém světelném spektru. A výsledek? křišťálově čisté snímky i při fotografování zdroje světla ve tmě.

Parametry

Parametry

Výrobce: Panasonic
Kategorie: Objektivy

Hlavní parametry

BajonetMFT
Ohnisková vzdálenost25
ZoomNe
DALŠÍ VARIANTY (1)
  • Novinka

Panasonic LEICA DG SUMMILUX 25mm / F1.4 II Asph. (2019)

1-2 dny
bez DPH 12 809 Kč 15 499 Kč