Manfrotto XPRO 4 section video monopod w Fluid head - rozbaleno

Nové, nepoužité! Bez originální krabice!

Více informací

7 350 Kč s DPH 6 074 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Odešleme: 14. 06.
K odeslání 1 ks
Budapest 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

Nové, nepoužité! Bez originální krabice!

"Nový hliníkový monopod XPRO je čtyřsekční monopod s fluidní videohlavou navržený tak, aby vyhovoval všem kameramanům, kteří využívají výšku monopodu k tomu, aby se dostali nad hlavy lidí a dosáhli široké škály úhlů.

Tyto nejmodernější nohy Manfrotto zdědily dokonalou kombinaci tuhosti a bezpečnosti při uzamčení rozsahu stativů, jako jsou například kolekce 190 a 055.

Tento monopod je vybaven kompletní tekutou základnou Manfrotto (MVMXPROBASE) s inovativním systémem FLUIDTECH, díky kterému je monopod Manfrotto XPRO Monopod+ prvním svého druhu na trhu, který nabízí 3D plynulost. Video základna FLUIDTECH umožňuje dokonalou plynulost natáčení , naklápění a otáčení pro širší rozsah perspektiv. Díky třem teleskopickým nohám je snadno přenosný. Nové hliníkové trubky ve tvaru písmene D výrazně zlepšují odolnost celého monopodu proti otáčení a kopírují tak rychlé pohyby kameramana. V kombinaci s aretační páčkou Quick Power Lock (QPL) na ploché straně monopodu eliminuje nežádoucí trhavé pohyby.

Nově navržený ohřívač nohou zajišťuje výjimečné držení a plnou kontrolu nad záběry pomocí speciální verze úspěšné videohlavy Manfrotto 500

MVMXPRO500 využívá výkonný vyvažovací systém MVH500AH, který si poradí s těžším vybavením, jako jsou výměnné objektivy, a širší platformu pro podporu těl HDSLR. Je extrémně lehká a kompaktní, takže si jí v brašně ani nevšimnete, ale vždy se můžete spolehnout, že unese až 5 kg. Kombinace plynulosti, kterou zajišťuje hlava 500 a základna FLUIDTECH, z něj dělá ideální platformu pro náročné kameramany, kteří potřebují inteligentní, rychlou a snadno použitelnou podporu pro profesionální snímání videa. Videokamera se rychle usadí shora díky přístupnému bočnímu zámku a je tak bezpečná, že není třeba používat sekundární zámek.

Videokamera MVMXPRO500 je vybavena jedním konektorem Easy Link 3/8" pro připojení externího monitoru nebo jiného příslušenství a dodává se s destičkou pro videokameru Manfrotto 500PLONG."

Parametry

Parametry

Výrobce: Manfrotto
Kategorie: Stativy

Hlavní parametry

MateriálHliník
TypMonopod
Typ rozpěryBez rozpěry
Nosnost stativu7kg
PŘÍSLUŠENSTVÍ (1)

Stativy, slidery, gimbaly

Manfrotto XPRO 4 section video monopod w Fluid head

K odeslání 1 ks
bez DPH 6 530 Kč 7 901 Kč