Steady Module v1 (for All SliderPLUS / PRO)

Modul Steady pro SliderPLUS

Více informací

5 272 Kč s DPH 4 357 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
7-14 dní
Popis produktu

Popis produktu

Modul Steady pro SliderPLUS

Odemkněte ultra stabilní posuvníky při nízkých rychlostech

  • Zdokonalené ruční tlačení - Pokud dáváte přednost ručnímu ovládání SliderPLUS a chcete dosáhnout plynulosti na úrovni řízení pohybu při ručním tlačení, je Steady Module vaším řešením.
  • Makropřesné ruční posouvání - Steady Module snadno eliminuje třes rukou (lidskou chybu) a umožňuje hedvábně plynulý pohyb fotoaparátu i při velmi nízkých rychlostech.
  • Funguje skvěle i při velkém zatížení fotoaparátu - Na rozdíl od běžných řešení stabilizace snímků, tzv. setrvačníků (setrvačníkových modulů), funguje modul Steady Module dokonale i při velkém zatížení fotoaparátu.
  • Nejsou potřeba žádné baterie ani nabíječky! - Modul Steady vám umožní získat dokonalý záběr, i když jste na velmi vzdáleném místě. Nejsou potřeba žádné baterie ani nabíječky; zcela mechanické řešení. Využívá dynamiku tekutin k tlumení pohybu.
  • Nastavení napětí - jednoduše nastavte napětí pomocí kolečka, abyste dosáhli požadovaného tlumení. Steady Module je navržen tak, aby vyhlazoval nízké až střední rychlosti skluzu. Při vysokých rychlostech, protože již bude mít dostatečnou hybnost pro plynulý skluz, není třeba Steady Module používat.
  • Hedvábně hladké záběry šikmých ploch - Steady Module krásně zvládá šikmé plochy, i když je váš SliderPLUS ve svislé poloze! Stačí, když při klesání nesundáte ruce ze systému. Tím se celá váha přenese na Steady Module, což se nedoporučuje z hlediska bezpečnosti vašeho zařízení.
Parametry

Parametry

Výrobce: EdelKrone
Kategorie: Příslušenství