Pan Module v1 (for All JibONE)

Panový modul pro JibONE

Více informací

14 544 Kč s DPH 12 020 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
7-14 dní
Popis produktu

Popis produktu

Panový modul pro JibONE

Motorizované řešení pro jednoosé otáčení, které lze připojit k modulu edelkrone JibONE, posuvným vozíkům edelkrone Sliders & Dollies a stativům. Dosáhněte neomezeného zážitku z JibONE nebo dokonalé schopnosti panorámování pro těžší kamerové sestavy.

Funkce, které vás odliší od davu

 • Možnost ručního ovládání
  Pomocí Pan PRO můžete ručně nastavit úhel otáčení. Namísto spoléhání se na dálkové ovládání můžete pohyby kamery naprogramovat pouze rukama! To nebývale urychluje váš pracovní postup a celý proces je díky tomu mnohem intuitivnější.
 • Vysoká nosnost, kompaktní provedení
  Pan PRO je schopen přenášet těžké profesionální kamery i celou sestavu JibONE. Stejně jako všechny výrobky edelkrone se Pan PRO vyznačuje přenosným, kompaktním designem.
 • Odemkněte novou osu a získejte plnohodnotný zážitek ze systému JibONE
  Pan PRO je doplněk k řešení jibONE, který je určen k přidání osy otáčení k systému JibONE. Pro odemknutí této nové osy stačí Pan PRO jednoduše připevnit mezi stativ a JibONE. Přidejte k tomuto balíčku HeadPLUS a získejte neomezený zážitek z motorizovaného výložníku. (S tímto balíčkem lze spárovat pouze jeden Pan PRO.)
 • Rychlé nastavení - snadné přemístění
  Není třeba žádné nářadí ani montáž. Potřebuje jen několik minut nastavení pro rychlé natáčení a změny scén. Pan PRO má uzamykací mechanismus, který jej bezpečně uzamkne na místě, takže systém nemusíte kvůli přemístění rozebírat. (Při přemisťování systému na delší vzdálenosti tento způsob nedoporučujeme.)
 • Makropřesný, smyčkový pohyb
  Pan PRO poskytuje potřebnou plynulost pro makro záběry a dokonalé, stabilní ovládání rychlosti při otáčení díky mechanické konstrukci bez vůlí.
 • Ideální pro vizuální efekty
  Pan PRO dokáže dokonale zopakovat jakýkoli pohyb. Přidejte trochu maskovacího kouzla pomocí svého oblíbeného softwaru pro úpravu videa a "ohromte" své diváky během okamžiku!
 • Bezdrátově se připojuje k zařízením JibONE, edelkrone Sliders & Dollies
  Pan PRO je nejnovějším členem ekosystému edelkrone a představuje odolné řešení panoramatické hlavy navržené tak, aby dokonale spolupracovalo s JibONE, edelkrone Sliders a Dollies. Zařízení se okamžitě spárují na pozadí a lze je kompletně spravovat pomocí aplikace edelkrone App nebo ovladače edelkrone Controller. Toto okamžité propojení umožňuje rychle automatizovat a snadno programovat nejkreativnější pohyby kamery. (V jednu chvíli lze se zařízením JibONE spárovat pouze jedno zařízení Pan PRO.)
 • Posouvání kamery
  Připojte jeden Pan PRO přes JibONE pro motorizovaný pohyb kamery. Unese nastavení kamery o hmotnosti až 30 lb. S JibONE lze současně spárovat pouze jeden Pan PRO.
 • Otáčení výložníku
  Připojte jeden Pan PRO pod JibONE pro motorizovaný pohyb otáčení výložníku pro celou sestavu JibONE. S JibONE lze současně spárovat pouze jeden Pan PRO.
Parametry

Parametry

Výrobce: EdelKrone
Kategorie: Ramena