Datavideo STR-200

Kompletní balík produktů pro vzdálenou výuku! Sada využívá kameru BC-50 pro přímý internetový streaming bez nutnosti použít PC nebo jiné dodatečné zařízení...

Více informací

34 667 Kč s DPH 28 650 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
7-14 dní
Výrobce
Doprava zdarma při nákupu tohoto produktu
Kód zboží:
DATA-STR200
Přidat do porovnání
Popis produktu

Popis produktu

Kompletní balík produktů pro vzdálenou výuku! Sada využívá kameru BC-50 pro přímý internetový streaming bez nutnosti použít PC nebo jiné dodatečné zařízení...

Kompletní sada pro internetovou výuku
Vzdálená výuka pomocí streamování živého videa je stále důležitější službou: dovoluje přednášejícím realizovat výuku z domovů, kanceláří, kabinetů či z jiné země. Společnost Datavideo proto připravila malý bundle produktů, které dovolují vytvářet on-line přenosy rychle, jednoduše a kvalitně.

Streaming kamera BC-50
Srdcem celé sady je kompaktní streamovací kamera BC-50 s Full HD 1/2,7" CMOS snímačem a 20x optickým (plus 16x digitálním) zoomem. To jí propůjčuje značnou flexibilitu při volbě jejího umístění i vysokou obrazovou kvalitu.

Streaming bez PC
Kamera Datavideo BC-50 je schopna streamovat bez PC nebo dalších zařízení, počítač je potřeba pouze při počátečním nastavení. Výstupem je komprimované video s kompresí H.264/H.265/M-JPEG a přímý RTMP streaming na sociální platformy pomocí síťového rozhraní RJ-45.

Bezdrátový zvuk od Rode
Kolekci doplňuje bezdrátový mikrofonní systém (klopový mikrofon + přijímač) značky Rode. Systém se snadno ovládá a nabízí skvěle srozumitelný zvuk, bez kabelů a s možností umístění obsaženého dvoukanálového přijímače přímo na lištu příslušenství kamery BC-50.

Stativ a kufr
Miniaturní stativ Velbon poskytne pevnou základnu pro vaši kameru. Je velice kompaktní a lze jej snadno skladovat v obsaženém pevném přepravním kufru HC-300!

Sada obsahuje

  • 1x BC-50 Full HD kameru
  • 1x bezdrátový klopový mikrofonní systém
  • 1x stativ
  • 1x pevný přepravní kufr HC-300

 

Parametry

Parametry

Výrobce: Datavideo
Kategorie: Kompaktní kamery

Hlavní parametry

RozlišeníFull HD
Stream službyYouTube Live
Stream službyFacebook Live
Typ bajonetuintegrovaný objektiv
VýstupRTMP
Výstup3G SDI

Ostatní parametry

FPSHD 60fps
Min. ohnisková vzdálenost4.4mm
Max. ohnisková vzdálenost88.5mm
Další funkceStreaming
Další funkceTally
Další funkcePoE
Ovládací protokolPelco-D
Ovládací protokolPelco-C
Ovládací protokolVISCA