Nově showroom v Praze otevřen každou středu až do 19:00.Nově showroom v Praze otevřen každou středu až do 19:00.

Blackmagic Design Mini Converter SDI to HDMI 6G - rozbaleno

Pouze rozbaleno.

Více informací

Speciální akce: -11% končí za: 445d: 07h: 05m
5 478 Kč 4 899 Kč s DPH 4 049 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem 1 ks
Praha 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

Pouze rozbaleno.

CONVMBSH4K6G - SN: 8960685

STX BAZAR

----------------------

 

Nové 6G modely v řadě Mini Converter nabízejí – v porovnání s předchozími 3G‑SDI a 4K modely – nové funkce (např. podporu Level A a Level B 3G-SDI) a nižší cenu. Model Mini Converter SDI to HDMI 6G konvertuje SDI rozhraní na HDMI vč. podpory běžných SD, HD a Ultra HD standardů (až 2160p30) i možnosti de-embedovat zvuk do HDMI, AES/EBU nebo symetrických analogových výstupů. Nechybí ani možnost automatické down-konverze rozlišení např. pro náhled Ultra HD signálu na HD HDMI monitorech, podpora 3D LUT tabulek pro barevné korekce (soubory jsou kompatibilní s DaVinci Resolve) a funkce HDMI Instant Lock. Nová architektura převodníků Mini Converter 6G také přináší vyšší zvukovou kvalitu.

Blackmagic Design Mini Converter HDMI SDI 6G 6G-SDI

Nové modely Mini Converter SDI to HDMI 6G a Mini Converter HDMI to SDI 6G umožňují konverzi SDI signálu na HDMI resp. HDMI na SDI včetně podpory všech běžných formátů videa až do rozlišení 2160p30. Oba modely jsou vybaveny profesionálním 6G‑SDI rozhraním a jsou tedy kompatibilní prakticky s veškerou studiovou technikou s SDI vstupy/výstupy. Krom HDMI rozhraní nabízejí také analogové a AES/EBU audio vstupy nebo výstupy. Model SDI to HDMI 6G navíc implementuje technologii HDMI Instant Lock a podporu pro 33bodové 3D LUT tabulky, což jsou funkce, které nebyly dostupné v předchozích modelech.

HDMI Instant Lock
Detekce vstupního signálu může u HDMI televizorů a projektorů trvat neúměrně dlouho, což ztěžuje připojení nových zdrojů signálu. Mini Converter SDI to HDMI 6G tento problém řeší prostřednictvím funkce HDMI Instant Lock, která vysílá HDMI signál kontinuálně. Výsledkem je bezproblémové přepínání zdrojů videa se stejným rozlišením a snímkovou frekvencí. Převodník Mini Converter SDI to HDMI 6G lze tedy připojit např. k výstupu režie a monitorovat video na velkoplošném HDMI televizoru. Jakmile dojde ke změně na výstupu režie, HDMI televizor okamžitě rozpozná nový signál, bez nutnosti opětovné synchronizace.

Blackmagic Design Mini Converter HDMI SDI 6G 6G-SDI

3D LUT a zvuk
Model Mini Converter SDI to HDMI 6G nabízí také plnou podporu 33bodových 3D LUT tabulek pro velice přesnou konverzi barev. LUT korekce lze aplikovat např. pro náhled plánovaných barevných úprav videa, přímo během natáčení. 3D LUT soubory jsou kompatibilní s aplikací DaVinci Resolve, lze tedy používat stejné barevné korekce během produkce i postprodukce video materiálu. Stejně rozsáhlá je i podpora zvuku: model Mini Converter SDI to HDMI 6G je schopen de-embedovat audio z SDI linky do HDMI, produkt HDMI to SDI 6G lze naopak využít k vložení zvuku do SDI signálu z HDMI, symetrických analogových nebo digitálních AES/EBU audio vstupů.

Blackmagic Design Mini Converter HDMI SDI 6G 6G-SDI

SD, HD a Ultra HD
Převodníky řady Blackmagic Mini Converter tvoří širokou rodinu profesionálních produktů pro konverzi audiovizuálního signálu zahrnující neuvěřitelně levné modely Micro Converter, ale i pokročilejší produkty s širšími možnostmi použití. Řada obsahuje modely s 3G, 6G i 12G-SDI rozhraními kompatibilní s SD, HD i Ultra HD formáty až po 2160p60. Produkty Blackmagic Mini Converter a Teranex Mini také nabízejí také široké spektrum konektivity, včetně symetrického analogového a digitálního AES/EBU zvuku, redundantních vstupů, analogového videa, optiky apod.

Blackmagic Design Mini Converter HDMI SDI 6G 6G-SDIBlackmagic Converters 7.3.1 (6/2018)
Verze 7.3.1 implementuje vylepšenou autodetekci signálu u vstupů modelu Mini Converter SDI to HDMI 6G a další, blíže neurčená vylepšení stability i výkonu.

Parametry

Parametry

Výrobce: Blackmagic Design
Kategorie: Převodníky signálu

Hlavní parametry

Další funkce3D LUT
ZdrojSDI
Zdroj6G SDI
CilHDMI
PŘÍSLUŠENSTVÍ (1)

Střižny, režie, převodníky

Blackmagic Design Mini Converter SDI to HDMI 6G

K odeslání 2 ks
bez DPH 4 527 Kč 5 478 Kč
ALTERNATIVNÍ (1)

Blackmagic Design Mini Converter SDI to HDMI 6G

K odeslání 2 ks
bez DPH 4 527 Kč 5 478 Kč